با لپ تاپ اومدم اینجا این اولین باره .

موزیکم داره میخونه و آیفون نیست .

اتمام حجت کردم نمیدونم واقعا روزای مسخره ای داشتم همیشه اینجا انگار خونه ی وحشته هیچی سرجاش نیست و نبوده خدا روزایی که اینجا سپری کرده ام رو به عمرم حساب نکنه واقعا

دلم برای روزایی سپری شده تنگ شده اونم خیلی انگار صدسال پیش دیدمت نه دیروز صبح اینهمه در نظرم دور میایی همیشه همینجوری بودم مثل یه فیلم از جلو چشام رد شد همه چیزو و تبدیل به اشک شدن و من از لذت تمام گریه کردم. دیونه کننده بود من بهترین روزامو با دستای خودم ساختم. بی نظیر بود این چهار سال تموم نشه.ترم یک بی نظیری سپری شد با اساتید خوب و فرهیخته .

باید درس بخونم تا تجدید خاطره کنم تا بلکه از دلتنگیم کم بشه نمیدونم چجوری قراره دوم بیارم .

یه دیقه !

اینا همه آرزوهای منن ها؟ دختر میبینی؟ اون همه گریه کردی غصه خوردی و فکر کردی روزهای خوش نمیان و همه وهم و خیاله .

اون روزو به خاطر میارم که آهنگ هندی تو گوشی سامسونگ کوچیکم میخوند ومن تو خیالاتم با زهرا ومحمد که دانش آموزای خیالیم بودم میچرخیدیدم و اونا منو خیلی دوست داشتن

دو سال دیگه قراره همه چی واقعی تر بشه و من دارم آماده تر میشم که شمارو تربیت کنم وهمه اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم میبینی زهرا؟ میبینی محمد؟ من فقط دارم به خاطر شما قوی میمونم.

شما هم برا من دعا کنید میدونم همه چیزو حس میکنید و میبینید :)

خدایا شکرت به خاطر این شغل به خاطر این زندگی به خاطر کسایی که باهاشون آشنا شدم.به خاطر تمام حسهای خوبی که داشتم .

خاطر ,سپری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Vimeo | ویمیو پرسش مهر اجناس فوق العاده آزمایشگاههای دانشگاه پیام نور اهواز mavadia آموزش تعمیرات موبایل انتشارات کوه سنگر گپ اپ فست آنلاین فدک فایل